• 1

bytove-domy-jakubcik
...BYTY A DOMÁCNOSTI

elektro jakubcik-domaci
...BYTOVÉ DOMY

elektro-jakupciík-odpocinkove-objekty
...OBJEKTY K ODPOČINKU

elektro jakubcik-firmy
... PRŮMYSL A ENERGETIKA

Měření rušení v elektrických sítích

Měření rušení v elektrických sítích, návrhy a realizace opatření.

Lokalizujeme zdroje impulsního rušení, navrhujeme a realizujeme opatření pro jeho eliminaci. Speciálně jsme zaměřeni na rušení způsobené signálem HDO. Analyzujeme vliv harmonických na provoz el. zařízení, navrhujeme opatření na omezení či odstranění těchto vlivů, dodáváme zařízení a uvádíme je do provozu.

Plynulost distribuce

Hodnocení plynulosti distribuce PDS

Hodnocení plynulosti distribuce zpracováváme pro provozovatele distribučních soustav (PDS) ČR a jednoho PDS Slovenska. Součástí je i zpracovávání auditů správnosti předávaných dat a postupů při evidenci událostí a dílčích hodnocení. Spolupráce na tvorbě informačních systémů a navrhování optimální struktury archivovaných dat plynulosti distribuce. Na základě předaných výsledků navrhujeme možná opatření vedoucí k plošnému snížení úrovně obecných standardů plynulosti distribuce. Spolupráce s provozovateli distribučních soustav ČR se datuje již od roku 1997. Při zpracování konečných analýz vyhotovujeme porovnání s dalšími evropskými státy včetně posouzení dopadu požadavků evropských regulátorů z ostatních zemí na podmínky ČR. Výsledky hodnocení se poskytují ERÚ.

Číst dál: Plynulost distribuce

Hodnocení zpětných vlivů odběr. a zdrojů v DS

Hodnocení zpětných vlivů odběratelů a zdrojů

Určení vlivu zařízení odběratelů na distribuční soustavu. Stanovení vlivu zařízení zpracováváme jak pro již připojená zařízení, tak i pro zařízení, jejichž připojení se v daném místě DS plánuje. Při stanovení úrovně zpětných vlivů zařízení spolupracujeme s naší dceřinou společností EGC - service s.r.o. provádějící měření kvality elektřiny před a po připojení posuzovaných zařízení.

Při posouzení zpětných vlivů zařízení, jejichž připojení se plánuje, vychází toto posouzení z aktuální úrovně kvality elektřiny a technických vlastností posuzovaného zařízení. Posouzení zpětných vlivů je zpracováváno jak pro jednotlivá zařízení, tak i pro celé objekty, jejichž odběr může nepříznivě ovlivňovat kvalitu elektřiny v dotčené části DS. Studie posuzující zpětné vlivy zařízení jsou zpracovávány pro celé území ČR a SR a jsou akceptovány všemi provozovateli distribučních soustav.

Číst dál: Hodnocení zpětných vlivů odběr. a zdrojů v DS

Elektro Jakubčík Nepomuk

elektrorevizeNaše firma Elektro Jakubčík Nepomuk působí na trhu již 20 let a poskytuje svým zákazníkům odborné, kvalitní a především komplexní služby v oblasti elektrotechniky.
Zajišťujeme veškerý servis od elektromontáže, výroby, oprav až po kompletní elektroinstalaci, dokumentaci a revize. Mezi naše další služby patří prodej a dodávka elektroinstalačního materiálu, údržba zařízení nebo montáže hromosvodů.
Díky rozsahu nabízených prací a služeb dokážeme uspokojit i požadavky nejnáročnějších zákazníků mezi které patří např. domácnosti, firmy, podniky nebo závody.