• 1

bytove-domy-jakubcik
...BYTY A DOMÁCNOSTI

elektro jakubcik-domaci
...BYTOVÉ DOMY

elektro-jakupciík-odpocinkove-objekty
...OBJEKTY K ODPOČINKU

elektro jakubcik-firmy
... PRŮMYSL A ENERGETIKA

PRŮMYSL

- Kompenzace účiníku el. zdrojů a velkoodběratelů
Navrhujeme a dodáváme kompenzační rozvaděče vn a nn a to jak pro standardní, chráněnou i rychlou kompenzaci. Podle potřeby doplňujeme o dodávky dekompenzačních tlumivek. Tím lze dosáhnout úspor plateb za účiník a plateb za nevyžádanou dodávku jalové kapacitní energie.

- Ochrany proti přepětí a rušení
Dodávky ochran proti přepětí a rušení v sítích a obvodech motorů a generátorů
Použitím vakuových vypínacích prvků v motorových a generátorových obvodech dochází při spínání a vypínání ke vzniku značných přepětí, které způsobují poškození izolace vinutí motorů a transformátorů. Použitím RC členů je možné těmto škodám zabránit. Tyto prvky zároveň chrání zařízení před ostatními pomalými i rychlými přepěťovými jevy, které vznikají a šíří se v síti. Při správném návrhu parametrů RC člen výrazně omezí přepěťové špičky a zploští čelo přepěťové vlny.
Dodáváme kvalitní RC členy německého výrobce.

- Kondenzátory nn a vn
Kondenzátory nn a vn
Dodáváme kondenzátory ZEZ Silko Žamberk
Výroba a dodávky kondenzátorových baterií

- Regulace čtvrthodinového maxima
Systémy pro regulaci čtvrthodinového maxima velkoodběratelů

Elektro Jakubčík Nepomuk

elektrorevizeNaše firma Elektro Jakubčík Nepomuk působí na trhu již 20 let a poskytuje svým zákazníkům odborné, kvalitní a především komplexní služby v oblasti elektrotechniky.
Zajišťujeme veškerý servis od elektromontáže, výroby, oprav až po kompletní elektroinstalaci, dokumentaci a revize. Mezi naše další služby patří prodej a dodávka elektroinstalačního materiálu, údržba zařízení nebo montáže hromosvodů.
Díky rozsahu nabízených prací a služeb dokážeme uspokojit i požadavky nejnáročnějších zákazníků mezi které patří např. domácnosti, firmy, podniky nebo závody.